У Львові злодій сам прийшов до поліції та зізнався у викраденні 23 тис. з церкви

02.07.2018 14:05 0

У Львові злодій сам прийшов до поліції та зізнався у викраденні 23 тис. з церкви

Залізничний районний суд призначив два роки іспитового терміну чоловікові, який у березні 2017 року обікрав греко-католицьку церкву у Львові. Відповідний вирок, датований 25 червня 2018 року, опублікували в Єдиному державному реєстрі судових рішень, інформує Zaxid.net.

Зокрема у вироку суду йдеться, що обвинувачений близько 23:00 зняв фрагмент скла та через вікно пробрався до церкви Христового Воскресіння на вул. Городоцькій, 319 а у Львові. Після цього він викрав із скриньок пожертв гроші на загальну суму 23 тис. грн.

Цікаво, що пізніше (однак не відомо, коли саме) обвинувачений сам прийшов до поліції та зізнався у вчиненому, гроші обіцяв повернути.

Справу кваліфікували за ч.3 ст.185 ККУ (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло чи інше приміщення). Законом за таке правопорушення передбачено від 3 до 6 років ув’язнення.

Суд призначив обвинуваченому мінімальне покарання, передбачене статтею, – три роки позбавлення волі. Однак тим же вироком, враховуючи його каяття та позитивну характеристику, звільнив від відбування покарання та призначив два роки іспитового терміну.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/71680/

Следующая новость
Предыдущая новость

Все о криптовалюте на одном портале Подари себе счастье Утепление фасада дома пенопластовыми листами – самый оптимальный способ Вийшла електронна версія україномовної Біблії Філарета Отличная частная клиника в Киеве

Публикации