У Львові злодій сам прийшов до поліції та зізнався у викраденні 23 тис. з церкви

02.07.2018 14:05 0

У Львові злодій сам прийшов до поліції та зізнався у викраденні 23 тис. з церкви

Залізничний районний суд призначив два роки іспитового терміну чоловікові, який у березні 2017 року обікрав греко-католицьку церкву у Львові. Відповідний вирок, датований 25 червня 2018 року, опублікували в Єдиному державному реєстрі судових рішень, інформує Zaxid.net.

Зокрема у вироку суду йдеться, що обвинувачений близько 23:00 зняв фрагмент скла та через вікно пробрався до церкви Христового Воскресіння на вул. Городоцькій, 319 а у Львові. Після цього він викрав із скриньок пожертв гроші на загальну суму 23 тис. грн.

Цікаво, що пізніше (однак не відомо, коли саме) обвинувачений сам прийшов до поліції та зізнався у вчиненому, гроші обіцяв повернути.

Справу кваліфікували за ч.3 ст.185 ККУ (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло чи інше приміщення). Законом за таке правопорушення передбачено від 3 до 6 років ув’язнення.

Суд призначив обвинуваченому мінімальне покарання, передбачене статтею, – три роки позбавлення волі. Однак тим же вироком, враховуючи його каяття та позитивну характеристику, звільнив від відбування покарання та призначив два роки іспитового терміну.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/71680/

Следующая новость
Предыдущая новость

Православні ікони та їх види Участник АТО пронесет украинский флаг по паломническому пути "Эль Камино де Сантьяго" Волонтери передали Святогірській лаврі 10 тон гуманітарної допомоги для переселенців Ремонт в санузле Виды вкладок

Публикации