У Львові збирають кошти на лікування священика, який заснував музей Андрея Шептицького

21.11.2019 22:09 0

У Львові збирають кошти на лікування священика, який заснував музей Андрея Шептицького

Львів’ян просять допомогти зібрати кошти на лікування та реабілітацію після інсульту отця Севастіяна Дмитруха, засновника музею митрополита Андрея Шептицького.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомляє отець Юстин Бойко, пише Твоє Місто.

«Встановлений діагноз вимагає немало часу на лікування, можливо, кілька місяців, включаючи реабілітацію. Зараз отець Севастіян (як на хворого) почувається добре. Болі зникли, появився апетит, плани щодо розвитку Музею митрополита Андрея Шептицького будує», – каже отець Юстин Бойко.

Він додає, що подальше лікування та реабілітації вимагатимуть коштів.

Наразі колеги отця Севастіяна Дмитруха справляються власними силами, але усі, хто хоче, можуть допомогти пожертвою на картку ПриватБанку №5168755104247719 (Бойко Юрій Васильович) з позначкою «На лікування отця Севастіяна».

Нагадаємо, наприкінці вересня у Львові на вул. Кривоноса, 1 за ініціативи отця Севастіяна Дмитруха відкрили музей митрополита Андрея Шептицького. Приміщення, де розташований музей, належать університету МВС. Парафіяни і церква давно просять передати його їм.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/77885/

Следующая новость
Предыдущая новость

Казино Азино – подробности об азартном заведении Выбор и покупка 4G модема Луцьке Хрестовоздвиженське братство відродили на Волині Качественный ремонт холодильников в Черкассах В Одесі священик УПЦ КП взяв участь у презентації фотовиставки та книги «Якби не війна»

Публикации