У Львові для широкої громадськості виконають літургійні твори С. Людкевича

27.02.2018 18:39 0

У Львові для широкої громадськості виконають літургійні твори С. Людкевича

Під керівництвом дириґента Віктора Пилипишина “Літургію” Людкевича виконає вокальний ансамбль Collegium Musicum.
Станіслав Людкевич у своєму музичному творі представив літургію не тільки і не стільки як елемент церковної обрядовості, а як широку спільну справу (грец. λειτουργία — «служіння», «спільна справа»), що є виявом єдності людей у досягненні спільної мети. Це проявилось у структурі циклу, що поєднав у собі мотиви народних пісень та музичні фраґменти з творів різних композиторів (чеських – Алойза Нанке та Вінкента Серсавіє, українських – Дмитра Бортнянського, Михайла Вербицького, Івана Кипріяна, Миколи Лисенка, Віктора Матюка).
Вокальний ансамбль Collegium Musicum був створений на базі однойменної музичної аґенції у вересні 2017, спеціально для прем’єрного виконання виконання “Літургії” Людкевича на фестивалі класичної музики “ЛюдкевичФест”. В репертуарі ансамблю є твори вокальної музики різних епох: від Ренесансу до сьогодення.
Адреса: Меморіальний музей тоталітарних режимів “Територія Терору”, м. Львів, вул. Чорновола, 45 г. Час: 28 лютого о 19:00.
Вхід вільний.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Партии с денежными призами на кону Авиабилет может быть не таким, уж дорогим, как вы думаете Качественная чистка вашего ПК Официальный сайт казино Вулкан Делюкс для безопасного гемблинга Советы для обретения счастья

Публикации