У Львові відремонтують підсвітку 11 храмів

26.10.2019 2:29 0

У Львові відремонтують підсвітку 11 храмів

У Львові триває капітальний ремонт зовнішнього освітлення храмів. Так, цьогоріч планують освітлити 11 церков. Про це повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк. Також, окрім храмів планується капітальний ремонт освітлення пам’ятника Королю Данилу Галицькому та телевежі.

«Цьогоріч ми говоримо про капітальний ремонт підсвітки 11 храмів Львова. По деяких об’єктах ми вже виконали роботи, зокрема, ми завершили ремонт зовнішнього освітлення фасадів храмів Святого Михаїла, Святої Анни та Кам’яниці Шольц-Вольфовичів. Також найближчим часом плануємо виконати підсвітку фасадів Вежі Корнякта.

Натомість, якщо говорити про такі об’єкти як Собор Покрови Пресвятої Богородиці, храм Матері Божої Неустанної Помочі, церкву Миколая Чудотворця та церкву Вознесіння Господнього, то ЛКП «Львівсвітло» розробляє графіки виконання робіт. Ми замовили лампи, які будуть встановлені орієнтовно до середини грудня.

Окрім того, ми плануємо замінити освітлення у Церкві Юра. Наразі там є жовто-блакитне світло, ми хочемо його замінити на більш теплий білий колір. Аналогічно ми плануємо замінити освітлення у храмі Святої Євхаристії та храмі Святого Андрія.

Орієнтовний бюджет виконання робіт становить 2 млн грн", — розповіла Ірина Маруняк. Про це інформує офіційний сайт ЛМР.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/77567/

Следующая новость
Предыдущая новость

Зеркало Вулкан 24 круглосуточный доступ к лучшим эмуляторам Playson підкорює піски Стародавнього Єгипту з 9 щасливими фараонами Большой выбор мужских брогов из натуральной кожи Кинг - казино, не способное разочаровать Диваны современные, модульные, модные и необычные

Публикации