У Львові відкриють «Дзвін Пам’яті» - символ скорботи за невинно вбитими українцями

20.08.2019 3:59 0

У Львові відкриють «Дзвін Пам’яті» - символ скорботи за невинно вбитими українцями

На Меморіалі жертв політичних репресій комуністичного режиму в Україні, що на Янівському цвинтарі, 31 серпня о 13.00 год. відкриють та освятять архітектурно-скульптурну композицію «Дзвін Пам’яті». Так вшанують тисячі невинно вбитих українців у 1839−1941 рр. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Меморіал, який є запізнілою даниною тисячам невинно убієнних священників, монахів та монахинь, робітників, інтелігенції — усім українкам і українцям, яким у червні 1941 року судилось до дна випити криваву чашу московського комуно-більшовицького геноциду на землях Західної України.

За період з 1939 до 1941 років із Західної України було депортовано близько 1,2 млн. осіб. Це були найстрашніші репресії після періоду колективізації в СССР. Радянська влада репресувала в 3−4 рази більше людей, ніж гітлерівський режим у період своєї окупації. Значна частина депортованих, серед них жінок та дітей, загинули від морозів, хвороб, виснаження й голоду.

Кількість жертв у тюрмах Львова оцінюється приблизно в 4000 осіб. Хоча дані далеко не повні, можна скласти уявлення про масштаби в’язничного терору при відступі більшовиків із Західної України. В тюрмах Західної України на початковому етапі війни закатовано орієнтовно 22000 осіб», — повідомили організатори.

Цей захід також доповнять Міжнародною конференцією «Подолання насильства заради миру», яка відбудеться 4 вересня у Львові. Вона буде фундаментом підготовки платформи для доповіді щодо насильства, політичних репресій, порушення прав людини в Україні та світі.

Участь в заходах візьмуть представники з 46 країн світу, яких об’єднує Світова федерація українських жіночих організацій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/76879/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор качественной женской обуви из натуральной кожи по доступным ценам Конструкция арочного металлодетектора Чем отличаются фирмы-упаковщики автозапчастей? Элитные табаки Танж и Фумари теперь по доступной цене в Royalsmoke! Игровой слот Bananas

Публикации