У Львові відбулась відкрита дискусія «Церква Майдану. Що змінилось?»

23.02.2018 19:13 12

У Львові відбулась відкрита дискусія «Церква Майдану. Що змінилось?»

Під час дискусії учасники проаналізували досвід та духовний вимір Майдану, осмислили уроки совісті й гідності, які були засвоєні у ті часи. Про досвід київського Євромайдану розповів о. Михайло Димид, професор кафедри пасторального богослов’я Українського католицького університету (УКУ). Про молитву на Майдані, про те, як ділитись духовним досвідом з іншими, – єпископ-помічник Львівської архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні Едвард Кава. Про досвід локальних духовних майданів у містах – владика Димитрій (Рудюк), митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП. Про Майдан як трамплін для розвитку Церкви – Мирослав Маринович, проректор УКУ.
«Пам’ятаючи, згадуючи і молячись за тих хлопців, яких сьогодні нема, ми усвідомлюємо, що вони всі не йшли для того, щоб змінити одного керівника держави на іншого. Всі йшли на Майдан, тому що хотіли змін. Я думаю, що ці зміни залежать від кожного з нас. Дай Бог, щоб в наших думках й помислах було добро і велика сила міняти цю реальність, яку ми маємо, і творити реальність завтрашнього дня, за яку хлопці віддали своє життя», – сказав на зустрічі міський голова Львова Андрій Садовий.
«Ця відкрита дискусія – наш обов’язок та можливість згадати про трагічні й водночас героїчні події, які відбувались на Майдані чотири роки тому. Така ініціатива є надзвичайно важливою у житті нашого міста та цілої України. Адже не маємо права забувати про подвиг, про мужність, про важливу об’єднуючу роль Церкви під час тих подій. Майдан став площиною для відновлення єдності українського суспільства, його духовної величі та моральної зрілості», – зазначив співорганізатор заходу Петро Залуга.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ розповів на Міжпарламентській асамблеї православ’я про церковні проблеми в Україні Счастливый билет Играть на реальные деньги в онлайн казино Широкий выбор запчастей для мотоблоков Где найти лучший отдых в Одессе

Публикации