У Львові відбудеться Х Екуменічний соціальний тиждень

03.10.2017 12:04 6

У Львові відбудеться Х Екуменічний соціальний тиждень

«Тема "Гідність. Служіння. Солідарність. На шляху оновлення країни" зараз є особливо гострою, адже хороші приклади солідарності громадян в кризовий час показують нам, що принцип служіння і взаємодопомоги буде працювати, якщо спільно знаходити компроміси і вирішувати конфлікти. Людська гідність та гідність країни в цілому, служіння один одному, солідарність і взаємна відповідальність в даний час повинні бути на першому місці, - зазначають організатори. - На нинішньому Екуменічному соціальному тижні особливим чином буде екуменічний вимір. Це стосується трьох важливих подій. По-перше, в цьому році відзначаємо 500-річчя Реформації; по-друге, йде підготовка до 2000-річчя Воскресіння Христового і, по-третє, визначені нові перспективи на шляху єдності Церков, який окреслив Координаційний Комітет Спільної Міжнародної Комісії з богословського діалогу між Католицькою Церквою і Православною Церквою, наради якого відбулися в Греції 5-9 вересня 2017».

Заплановано проведення відкритих дискусій, круглих столів, семінарів, презентацій, нагородження переможців конкурсу «Репортери надії в Україні». Серед учасників заходу будуть відомі українські та іноземні експерти.
Організатори форуму - Український католицький університет (Львів), Львівська міська рада, Львівська обласна рада та Львівська обласна державна адміністрація, Національний університет «Львівська політехніка», Українська академія лідерства, БФ «Справа Скарбека», Міжнародний центр професійного партнерства «Інтеграція», релігійний інтернет-ресурс «Духовна велич Львова».
Екуменічний соціальний тиждень - форум, який прагне об'єднати ресурси суспільства, влади, соціальних організацій, церков, ЗМІ та педагогів навколо вирішення актуальних проблем суспільства, ґрунтуючись на загальнолюдських цінностях і соціальній доктрині Церкви.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Настоящее масло тмина по выгодной цене Рестораны Бразильской кухни в Киеве Куда поехать отдохнуть в России Столешница из натурального камня Старовинну ікону підмінили у церкві на Тернопільщині

Публикации