У Львові вперше проведуть міжрелігійний кінофестиваль “Прожектор мрії”

25.10.2017 16:45 6

У Львові вперше проведуть міжрелігійний кінофестиваль “Прожектор мрії”

Ініціатори заходу розповіли журналістам під час брифінгу, що в рамках кінофестивалю відвідувачам покажуть фільми “Фонтан” (2006 р.) та “Мати!” (2017 р.) відомого американського кінорежисера, сценариста і продюсера Даррена Аронофскі.
Фільм “Фонтан” (2006 р.) ‒ філософський художній фільм-притча знятий в стилі “магічного реалізму”. Даррен Аронофскі вважає “Фонтан” своїм найважчим фільмом. А вже у кінострічці “Мати!” (2017 р.) розповідається про сімейну пару, розмірене життя якої порушила поява незнайомих людей. У кінокартині головні ролі зіграли відомі актори: Дженніфер Лопес, Хав’єр Бардем і Ед Гарріс.
Організатори закликають відвідувачів після показу фільмів долучатися до обговорення щодо дискусійних моментів, які є в творчості Аронофскі та продемонстрованих на події фільмів зокрема. Участь у обговоренні також візьмуть студенти, кінокритики та духовенство. Оскільки захід також спрямований на міжрелігійний контекст, то подію відвідають представники всіх християнських конфесій Львова та духовні лідери юдаїзму та ісламу.
За словами організаторів, ця ініціатива ‒ це ще один спосіб співпраці в просторі міжрелігійного діалогу у львівському середовищі. “Ми рідко співпрацюємо у сфері міжкультурного обміну. Тому для нашого кінофестивалю ми обрали фільми, на мою думку, геніального кінорежисера Даррена Аронофскі. Він багато роздумує над глобальними духовними питаннями, які вирують всередині кожної людини, проектуючи нашу комунікацію із зовнішнім світо”, - наголосила співорганізатор події та головний редактор сайту “Духовна велич Львова” Лідія Батіг.
Ініціатори заходу: Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу “Лібертас”, Львівський клуб “MasterPeace”, релігійний інтернет-ресурс “Духовна велич Львова” і “Школа міжрелігійної журналістики”. Крім того, до підтримки цього заходу долучається і Львівська міська рада.
Адреса події: УКУ, вул. Козельницька, 4, Паркова аудиторія, 127, 1 поверх). Вхід на подію становитиме 30 грн, оскільки всі зібрані кошти будуть перераховані організації “Care in Action”, яка допомагає соціально-вразливим дітям у Львові та у Львівській області.
Нагадаємо, що недавно у Львові вперше з нагоди Всесвітнього дня миру відбувся Міжрелігійний фестиваль поезії "Вірші миру", який також мав на меті поглибити міжрелігійний діалог і духовне зростання за домогою мистецтва.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Возможный запрет онлайн Ирландской национальной лотереи Утепление трубопроводов в Киеве Запчасти для автомобилей Рено Кенго по интернету Страхование в «Укрфинстрах» - это надежность и гарантия выплат Широкий выбор качественных ювелирных изделий с доставкой по всей стране

Публикации