У Луцьку хочуть відреставрувати колишній монастир тринітаріїв

18.05.2019 6:10 0

У Луцьку хочуть відреставрувати колишній монастир тринітаріїв

Будинок колишнього монастиря тринітаріїв, де зараз міститься Луцький гарнізонний військовий госпіталь, вимагає реставраційних і ремонтних робіт. Необхідні кошти просять передбачити з обласного бюджету. Про це йшлося 16 травня під час 23-ї сесії Волинської обласної ради.

Депутатка Любов Ліпич розповіла, що до неї звернулися представники командування військової частини А4554 з проханням посприяти в реставрації та ремонті приміщень Луцького гарнізонного військового госпіталю.
Шпиталь знаходиться в будинку колишнього монастиря тринітаріїв, що в Луцьку на вулиці Сенаторки Левчанівської, 4.
«Цей будинок є не тільки військовим шпиталем, а й пам’яткою архітектури національного значення», – наголосила Любов Ліпич.
Вона зазначила, що кошти на реставрацію споруди можна передбачити за рахунок вільних залишків обласного бюджету за перше півріччя 2019 року.
Депутати підтримали запит колеги. Про це інформують «Волинські новини».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/75849/

Следующая новость
Предыдущая новость

УАПЦ обіцяє перевірку продажу монастиря Угловые кухни: индивидуальное производство мебели под заказ Качественная и недорогая мебель для вашего дома Заказать нож для чистки овощей и фруктов Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением»

Публикации