У Луцьку мусульмани хочуть звести мечеть

28.02.2018 15:23 12

У Луцьку мусульмани хочуть звести мечеть

У Луцьку мусульмани облаштували цвинтар, тепер хочуть звести мечеть. Про це повідомляє Волинське телебачення.

Після анексії Криму Алім разом із батьками переїхав жити на Волинь. Тут став волонтером: в одному із луцьких гаражів чоловік робить буржуйки, маскувальні сітки, скоби для бліндажів.

2 роки тому раптово помер батько Аліма. На Волині мусульманського кладовища на той час не було, тому тіло довелося везти за 150 кілометрів від Луцька – у Львів. За ісламським обрядом померлого потрібно поховати в той же день до заходу сонця, каже Алім. Саме після цього випадку кримчани звернулися до влади.

Розповідає голова громадської організації «Кримські татари Волині»Зейнідінов:

– Нам виділили той сектор 5 соток, промоніторили, скільки в Луцьку проживає мусульман. Я зустрічався із представниками різних діаспор. Із розрахунку 200-300 осіб на Луцьк виділили нам цей сектор. Тут у нас інвентар є для захоронення, обрядів. Будемо облаштовуватися далі. Ось плити, буде доріжка бетонна…

Доки мусульманське кладовище кримчани доводять до ладу, тут уже є 2 захоронення за ісламським обрядом.

Лише у трьох областях України виділили землю для захоронень за ісламським обрядом: Львів, Луцьк і Дніпропетровськ. Навіть у Києві немає кладовища для захоронення за ісламським обрядом. Це дуже велика проблема, адже в Україні проживає багато мусульман.

У майбутньому мусульмани планують у Луцьку збудувати ще й мечеть.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/70260/

Следующая новость
Предыдущая новость

Азартный отдых в казино Вулкан с круглосуточным доступом Вибір стильних чоловічих курток Идеальный праздник для вашего ребенка в JUMP PARK Качественная и тихая стиральная машина Bosch Священики УПЦ спільно з волонтерами забезпечили п’ять підрозділів ЗСУ ліками

Публикации