У Луцьку молилися за жертв Волинської трагедії

15.07.2019 13:33 0

У Луцьку молилися за жертв Волинської трагедії

У кафедральному костелі святих Апостолів Петра і Павла вшанували жертв Волинської трагедії.

Пам’ятна меса з нагоди 73-х роковин Волинської трагедії відбулася у неділю, 14 липня. Про це інформує сайт lutsk.rayon.

Святу Месу провели українською і польською мовами. Її очолив єпископ-ординарій Луцької дієцезії Римо-Католицької Церкви Віталій Скомаровський.

Скомаровський.jpg

У Месі також взяли участь духовенство Римо-Католицької та Української Греко-Католицької Церков.

Під час спільної проповіді лунали заклики до примирення українського і польського народів, а також необхідності прощення.

Довідка:

Волинська трагедія – обопільні етнічні чистки українського і польського населення, здійснені Українською Повстанською aрмією та польською Армією Крайовою за участю польських батальйонів шуцманшафту та радянських партизанів у 1943 році під час Другої світової війни на Волині.

Є частиною масштабного польсько-українського міжетнічного конфлікту 1940-х років. Існують різні версії подій на Волині, внаслідок яких загинули десятки тисяч поляків та тисячі українців. В Польщі існує доволі потужний правий "кресовий рух", який використовує події 1940-х для зображення українців як різунів і паліїв.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/rcc_in_ukraine/76512/

Следующая новость
Предыдущая новость

Профессиональный семейный адвокат Информационный сервис для организации похорон Полотенца и другой текстиль для вашего бизнеса 10 простых способов улучшить интерьер квартиры Тонировка окон в Киеве

Публикации