У Луцьку вірмени будують церкву

19.07.2018 16:04 3

У Луцьку вірмени будують церкву

Нині розробляють проектну документацію і мріють, що поруч з храмом з’явиться і недільна школа. Про це йдеться у сюжеті «Суспільного. Волинь».

Луцька міська рада навесні виділила громаді земельну ділянку на вулиці Потебні, 105 для будівництва храму. Колись тут був ринок, де продавали свійських тварин. Представники вірменської громадської організації самостійно прибрали цю ділянку від сміття, встановили знак, що тут будується церква, привезли пісок і каміння.

«Труднощі є. Тут по діагоналі іде водогін, тобто стиснені умови, тому вибір не великий. Церкву необхідно будувати в кутку, а з іншого боку плануємо в майбутньому збудувати недільну школу», - розповів голова вірменської громади Ншан Антонян.
«Церква – це не данина моді для національних меншин. Вірменська церква була років 600 назад у Луцьку. Тут була потужна громада понад 300 сімей. Віра, мова, - це є цементуючий склад. Тому ми будуємо церкву для наших дітей», - продовжує голова вірменської громади.
Камо Аветісян живе у Луцьку 35 років. Має родину. Каже, що їхня громада шукатиме спонсорів, щоб будувати храм, бо лише за кошти громади зробити це не вдасться.
Доки вірмени не мають власної церкви, вони ходять молитися до православних храмів міста.
Нині у Луцьку проживає 70 вірменських сімей.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/armenian_ac/71874/

Следующая новость
Предыдущая новость

Футбольна команда "Архангели" стала у Хмельницькому чемпіоном римо-католицької єпархії Вулкан казино — развлечения для каждого Где заказать дизайн интерьера? Самая вкусная пицца в Киеве с доставкой Сеялка точного высева - профессиональный инструмент для посева

Публикации