У луцькому костелі зіграє знаменитий на весь світ музикант

30.06.2018 7:46 6

У луцькому костелі зіграє знаменитий на весь світ музикант

У липні до Луцька приїде знаменитий на весь світ французький органіст П’єр Зеворт який дасть концерт в Кафедральному костелі святих апостолів Петра і Павла. Про це повідомляє ВолиньРоsт.

Зеворт – титулярний органіст готичного собору Сен-Жермен-де-л’Осеруа в місті Дурдані, що за 60 км від Парижа. Він є лауреатом багатьох міжнародних органних конкурсів і престижних премій – зокрема – консерваторії Рамо таSchola Cantorum у Парижі та в Бордо.

Активні концертні виступи у Франції (зокрема у Нотр-Дам-де-Парі, соборах Бордо, Кутанса, Сент-Омера), Великій Британії,

Швейцарії, Німеччині, країнах Балтії, Польщі, Румунії, Бельгії, Україні, Чехії, Білорусі, Росії, США ьаестро успішно поєднує з викладанням музики в Дурдані та Арпаоні.

Очікують, що на концерті в Кафедральному костелі святих апостолів Петра і Павла 28 липня (в останню суботу місяця) у виконанні П’єра Зеворта прозвучать твори славнозвісних французьких композиторів та органістів Луї Маршана, Франсуа Куперена, Сезара Франка, Луї В’єрна, П’єра Кошеро, Жана Лангле.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/71665/

Следующая новость
Предыдущая новость

Церковные иерархи обсуждают законопроект об открытии заседаний парламента молитвой "Отче наш" Plitka.ua каталог керамической плитки Модные часы на каждый день Громаду Жовкви сколихнула неповага церкви УПЦ до загиблого в АТО бійця Где купить складское оборудование?

Публикации