У Криму проходять обшуки у «Свідків Єгови». Є затримані

18.11.2018 14:20 15

У Криму проходять обшуки у «Свідків Єгови». Є затримані

У анексованому Джанкої співробітники ФСБ Росії проводять обшуки і затримання за кількома адресами підозрюваних в участі релігійної організації «Свідки Єгови». Ця організація заборонена в Росії і фактично – в анексованому нею Криму.

Як повідомляє Радіо Свобода, затримали керівника місцевої регіональної групи «Свідків» – «Сиваш» – Сергій Філатов. Група була зареєстрована в 2015 році і ліквідована 2017-го після заборони «Свідків Єгови» в Росії.

Російські ЗМІ стверджують, що проти Філатова відкрили кримінальну справу. Силовики підозрюють місцевих «Свідків Єгови» у тому, що «всі ці люди, можливо, якось були пов’язані з українськими спецслужбами, принаймні координувалися вони з харківського центру «Свідків Єгови».

При цьому український адміністративний центр релігійної організації знаходиться у Львівській області.

Російські силові структури поки не коментують інформацію про обшуки в Джанкої.

20 квітня 2017 року Верховний суд Росії визнав Управлінський центр «Свідків Єгови» екстремістською організацією.

За даними правозахисного центру «Меморіал», у сусідній Росії з квітня минулого року 39 прибічників релігійної організації зазнали кримінального переслідування. В серпні 2018 року «Меморіал» визнав політв’язнями 29 прихильників «Свідків Єгови», яких звинувачують у тероризмі, і закликав негайно їх звільнити.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/73558/

Следующая новость
Предыдущая новость

Холодное оружие и сувенирные товары Как заправить картридж? Американский сорт кофе Magnum: для истинных ценителей Виртуальные казино Украины - лучший способ отвлечься от повседневных забот Услуги страхования для выезда

Публикации