У Криму повторно відмовили в реєстрації парафії ПЦУ

03.08.2019 22:30 0

У Криму повторно відмовили в реєстрації парафії ПЦУ

В управлінні російського так званого "Міністерства юстиції Криму" повторно відмовили в реєстрації українського православного приходу на півострові.

Про це розповів архиєпископ Кримської єпархії Православної Церкви України Климент проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії, інформує Українська правда.

"Ситуація критична. Вчора (1 серпня) подзвонили з "Міністерства юстиції Криму" і сказали, що в реєстрації українського православного приходу знову відмовлено. Судячи з того, що зараз відбувається, вони зайняли позицію, що української Церкви ні в якому вигляді на території Криму бути не повинно", – сказав архиєпископ Климент.

За його словами, точна причина відмови йому буде відома після отримання документів. При цьому архиєпископ Климент зазначив, що поданий статут був аналогічним із тим, який був уже зареєстрований у Криму після російської анексії півострова.

"Статут, який ми подали, це статут однієї з релігійних організацій громад, яка була зареєстрована 2014 року. Ми просили, щоб нам надали такий же, який був зареєстрований. І ми подали точно такий. Єдина різниця, що і зареєстрована релігійна громада має свій релігійний центр, а ми – як суспільство без релігійного центру і тільки як місцева релігійна організація", – говорить священнослужитель.

Архиєпископ Климент додав, що продовжить домагатися реєстрації українського православного приходу на півострові.

Нагадаємо, 28 січня в окупованому Криму так званий арбітражний суд ухвалив вилучити з власності Кримської єпархії УПЦ КП приміщення Кафедрального собору святих рівноапостольних князя Володимира і Ольги.

Після рішення окупаційного суду майно храму розграбували і розламали.

Угоду про надання УПЦ (КП) приміщення у Сімферополі для Кафедрального собору і управління Кримської єпархії уклали в 2002 році.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/76729/

Следующая новость
Предыдущая новость

Заказать вскрытие замка в Киеве Надежные кредиты от Moneyveo Профессиональные юридические услуги Выбираем зимние ботинки: как выбрать правильно? Лучше товары для сада и огорода

Публикации