У Криму окупанти знищили мусульманське кладовище заради будівництва котеджів

15.08.2017 22:34 0

У Криму окупанти знищили мусульманське кладовище заради будівництва котеджів

У Криму біля дитячого табору "Артек" зруйнували мусульманське кладовище. Це зробили для того, щоб на його території звести котеджі для гостей об'єкта. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на "Новости Крыма.

За повідомленням очевидців, будівельна техніка продовжує працювати на давньому цвинтарі мусульман. На землях між дитячим табором і урочищем знищується вся рослинність, в тому числі, і унікальна, розкриваються поховання. При цьому, раніше було домовлено, що з території кладовища приберуть будівельну техніку і обгородять її. За інформацією прес-секретаря Духовного УМК Зери Емірсуін, тут збиралися зводити пам'ятник святому Азізу.

Тепер і зовсім невідомо, куди перенесено його останки, як і рештки інших мусульман, які поховані на кладовищі. Кримський комітет з охорони культурної спадщини досі не визначився, чи належить кладовище до об'єктів, що мають історичну цінність і підлягають збереженню.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

На круглому столі в СБУ священик УПЦ КП говорив про загрози від УПЦ (МП) Выбираем отель для отдыха в Одессе Єпископ УПЦ КП обговорив питання співпраці з Управлінням охорони здоров’я Житомирської ОДА Если хотите увидеть рай на земле – поезжайте на остров Бали Почаевская лавра продолжает молиться о «спасении России, о восстановлении православной монархии»

Публикации