У Кривому Розі митрополит УПЦ вшанував пам’ять загиблих воїнів АТО

25.06.2018 13:53 9

У Кривому Розі митрополит УПЦ вшанував пам’ять загиблих воїнів АТО

Саме в цей день у 2014 році сталася трагедія – в небі над Луганськом був збитий військово-транспортний літак ІЛ-76. На борту літака знаходилось 49 українських військовослужбовців, зокрема, і з Кривого Рогу. В результаті катастрофи всі загинули.
В Металургійному районі міста Кривого Рогу відбувся пам’ятний мітинг-реквієм по загиблим учасникам антитерористичної операції на сході України.
Участь у заході взяли Криворізький міський голова Юрій Вілкул, митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, народні депутати України, секретар криворізької міської ради Сергій Маляренко, керівники районних в місті Кривому Розі рад, почесні громадяни міста Кривого Рогу, учасники бойових дій в зоні АТО, родичі загиблих воїнів та більш 200 небайдужих криворіжців.
Учасники мітингу-реквієму поклали квіти до пам’ятних меморіальних плит присвячених загиблим на сході України військовослужбовцям. По закінченні заходу усі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как получить займ без справки о доходах? Как быстро одолжить деньги на карту? Типы независимого аудита Игорь Янковский - известный меценат и бизнесмен Великолепный каталог продукции для детей и их мам

Публикации