У Кракові обговорюють роль Церкви в процесі європейської інтеграції

30.10.2017 20:23 12

У Кракові обговорюють роль Церкви в процесі європейської інтеграції

«Куди прямує Європа?» − над цією темою з 26 по 28 жовтня роздумують представники різних країн та різних конфесій, що зібралися вже традиційно в м. Кракові (Польща) на чергову, сімнадцяту конференцію – «Роль Церкви у процесі європейської інтеграції». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

На початку зустрічі з промовами виступили представники Католицької Церкви, євродепутати та представники уряду Польщі. Вітання учасникам конференції виголосив також Антоніо Таяні, голова Європейського парламенту та заступник Голови Європейської комісії. Після цього делегати з усіх країн Європи розпочали обговорення майбутніх викликів, які стоять перед європейською спільнотою сьогодні.

З благословення Блаженнішого Святослава участь у конференції бере о. Ігор Шабан, голова Комісії УГКЦ для сприяння єдності християн. Він повідомив, що під час цієї дводенної конференції планується дати відповіді на запитання: чи сучасній Європі потрібні християнські лідери, чи сучасна Європа може захистити свою ідентичність, базовану на християнських коріннях та які виходи з сьогоднішньої кризи пропонує Церква?

Важливим завданням сьогоднішньої європейської спільноти, на думку о. Ігоря, є «знайти відповіді на запитання про те, в який спосіб християни мають шанувати свою європейську ідентичність, свої коріння, яке, незважаючи на певне ослаблення, не втратило своєї вартості та до сьогодні формує фундамент майбутньої Європи».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/68798/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественное оформление наружной рекламы Матрасы для детей Особенности депозитных бонусов в казино «Лавина» Страхование в «Укрфинстрах» - это надежность и гарантия выплат Качественная детская обувь оптом по доступной цене

Публикации