У Корецькому монастирі зникла монахиня

05.10.2017 18:53 27

У Корецькому монастирі зникла монахиня

2 жовтня вийшла з Свято-Троїцького жіночого Корецького монастиря (Рівненська область) і не повернулася насельниця обителі інокиня Світлана (Григорчук), повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Як розповіли в обителі, інокиня Світлана вранці поїхала до м. Рівного на прийом до лікаря і не повернулася. «О 9-й ранку наша насельниця виїхала з Корця, об 11-й в неї був призначений прийом до зубного лікаря в Рівному. Вперше їй зателефонували о 12:17 - вона не взяла слухавку, а пізніше взагалі телефон виявився відключеним. Після того, як ми з нею так і не змогли зв’язатися, звернулися в поліцію», - зазначила настоятелька монастиря.

Жодних припущень щодо можливого місця перебування монахині сестри обителі не мають. «Інокиня Світлана прожила 16 років в монастирі. Вона була дуже хорошою монахинею. Всі дуже переживають за неї. Ми молимося про неї і просимо усіх, кому може бути щось відомо про її місце перебування, повідомити нас або в поліцію», - сказала ігуменя.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/68491/

Следующая новость
Предыдущая новость

На аукціоні продають богослужбове приміщення УПЦ У храмах УПЦ КП відбувся флешмоб «Соборне многоліття», присвячний 95-й річниці Собору УАПЦ Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Что посмотреть в Керчи Акційний пакет для нових абонентів “Волі”

Публикации