У Конгресі США представили проект резолюції для світового визнання Голодомору в Україні - Геноцидом

08.11.2017 12:58 3

У Конгресі США представили проект резолюції для світового визнання Голодомору в Україні - Геноцидом

У Палаті представників Конгресу США представили проект резолюції, приуроченої до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні, йдеться в повідомленні Посольства України у США.

«Автори проекту закликають, що 85-ті роковини Голодомору-геноциду 1932-1933 років мають слугувати нагадуванням про репресивну радянську політику проти народу України. Палата представників висловлює найглибші співчуття жертвам, тим, хто пережив Голодомор, та їхнім родинам, а також закликає до розповсюдження інформації з метою підвищення обізнаності у світі про штучну природу цієї трагедії», – йдеться в повідомленні.

Авторами документа виступили конгресмени-демократи Сандер Левін і Марсі Каптур, а також конгресмени-республіканці Браян Фітцпатрік і Енді Гарріс.

«Проект резолюції є важливим кроком для зусиль України і заходів Посольства України в США задля визнання Голодомору актом геноциду проти українського народу та його належного міжнародно-правового кваліфікування», – зазначили в Посольстві.

Коли саме відбудеться розгляд документа та голосування за нього – невідомо.

Крім того, у Вашингтоні біля меморіалу жертвам Голодомору відбулися жалобні заходи.

У листопаді 2006 року Верховна Рада України визнала Голодомор 1932–1933 років геноцидом українського народу. Наразі Голодомор визнали геноцидом 24 країни світу, а ще у низці країн – органи влади їхніх окремих територіальних одиниць.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/68917/

Следующая новость
Предыдущая новость

Провайдер, который предоставляет качественные услуги Школьные рюкзаки и канцелярские товары оптом Вячеслав Моше Кантор – герой наших дней Игумен УПЦ примет участие в вечере смеха Впечатления Андрея Колупова о пешей прогулке по Царской тропе

Публикации