У Коломийській єпархії освятять Хресну дорогу, яку спорудили разом православні та греко-католики

09.04.2019 3:30 3

У Коломийській єпархії освятять Хресну дорогу, яку спорудили разом православні та греко-католики

13 числа кожного місяця в селі Товмачик Коломийської єпархії проходять молитовні чування. Вірні з різних куточків єпархії сходяться до Богородичної святині, де ще до Першої світової війни стояв монастир. Кожен шукає тут допомоги Пречистої Діви, довіряють Їй свої болі і радощі, черпають цілющу воду з джерела біля церкви.

Як зазначає Департамент інформації УГКЦ, 13 квітня 2019 року проща буде сповнена особливою радістю, адже село збагатилося новою духовною перлиною – Хресною дорогою, до спорудження якої долучилися вірні обох громад села – греко-католицької та православної. З цієї нагоди віряни Товмачика запрошують священиків та вірних долучитися до молитовних чувань, які розпочнуться посвяченням новозбудованої Хресної дороги. Освячення спільно здійснять архиєреї УГКЦ та ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/75349/

Следующая новость
Предыдущая новость

Новини Квебеку: Верховний суд виступив на захист онлайн казино О преимуществах ламината Balterio Как жить без ограничений Глава УГКЦ відвідав скаутський табір і закликав молодь и церкву "разом працювати і йти в ногу" Место, где создаются иконы

Публикации