У Київській держадміністрації покажуть фільми-переможці кінофестивалю «Світло»

11.09.2017 15:55 6

У Київській держадміністрації покажуть фільми-переможці кінофестивалю «Світло»

Вже вдруге фільми кінофестивалю «Світло» демонструватимуться у Колонній залі КМДА. Минулого року кінопоказ «світлих» фільмів увійшов до офіційної програми святкування Дня незалежності України.
Родзинкою цьогорічного кінопоказу стане прем'єра документального фільму «Реванш XXI», присвяченого 500-річчю Реформації, яку Україна відзначає разом з усім світом.
«Сьогодні Україна шукає своє місце в новій системі координат. Політична, економічна, соціальна та інші кризи створили запит на зміни. Прагнучи жити у процвітаючій країні, у країні, де справджуються мрії, багато хто спрямовує свої погляди на Захід. Але який шлях пройшла Європа, перебуваючи на початку 16-го століття у тяжкій кризі, щоб стати успішною та зайняти передові позиції у світовому рейтингу?», - запитують автори фільму.
Саме пошук відповіді на ці питання, пошук шляхів відродження України, шляхів її реформації і покладені в основу фільму «Реванш XXI».
Кінопоказ пройде за адресою: вул.Хрещатик, 36, Київська міська державна адміністрація, 1-й поверх, Колонна зала.
Початок о 10.00 (10.00-12.00). Вхід вільний.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Клуб Вулкан 24 — отзывы реальных игроков Красивые церковные иконы с доставкой Католики і православні спільно пом'янули 74-ту річницю трагічних подій на Волині Эффективная реклама на улицах Полезные советы по дому, саду и даже интернету всегда под рукой

Публикации