У Києві Хресними ходами і молебнями відзначають річницю хрещення Руси-України

27.07.2019 13:04 0

У Києві Хресними ходами і молебнями відзначають річницю хрещення Руси-України

У Києві 27 та 28 липня відбудеться урочистості з відзначення 1031-річчя Хрещення Руси-України.

27 липня заходи проводить Українська Православна Церква Московського Патріархату. Очолить урочистості Предстоятель УПЦ МП Митрополит Онуфрій. Сьогодні на 13:00 заплановано молебень на Володимирській гірці. Після молебню почнеться у Великий хресний хід від Володимирської гірки до Києво-Печерської лаври.

Православна Церква України на чолі з Митрополитом Епіфанієм розпочне святкування у неділю, 28 липня. Маршрут Хресної ходи ПЦУ пройде від Софіївської площі до Володимирської гірки. Молебень на гірці очолить Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній.

У неділю відбудеться ще одна, третя, можна сказати символічна, хода. Це хода УПЦ КП на чолі з митрополитом Філаретом. Він разом із своїми вірними пройде ходою навколо Володимирського собору у Києві.

За оцінками МВС України, під час хресної ходи у Києві очікується участь понад 20 тисяч вірян.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/76643/

Следующая новость
Предыдущая новость

Игровые автоматы Золотой кубок – лучшее решение для вашего старта УГКЦ створить у Коломиї комп’ютерний клас для людей похилого віку Выбираем качественный ламинат на пол Президент Украины поручил подготовиться к 1030-летию крещения Руси В УАПЦ нова криза: Буковинська єпархія припинила поминання предстоятеля

Публикации