У Києві триває Синод УПЦ (МП)

07.12.2018 23:49 0

У Києві триває Синод УПЦ (МП)

7 грудня 2018 року в резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври розпочалось останнє у 2018 році чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Засідання очолює Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Постійними членами Священного Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар Священного Синоду УПЦ, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; тимчасові члени Синоду: митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій; архиєпископ Бердянський і Приморський Єфрем; єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Як йдеться у повідомленні, під час роботи останнього у 2018 році засідання Священного Синоду УПЦ (МП) будуть заслухані звіти Синодальних установ Української Православної Церкви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/73809/

Следующая новость
Предыдущая новость

Электронные весы от Веспрома – качество и надежность Зачем ставят свечи в храмах? Громкая новинка от Gucci: свитер-балаклава Захоплююче казіно Джокер чекає на вас Качественная чистка вашего ПК

Публикации