У Києві триває засідання Священного Синоду УПЦ МП

06.12.2019 13:41 0

У Києві триває засідання Священного Синоду УПЦ МП

На території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври 6 грудня розпочалось останнє у 2019 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви Московського Патріархату, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Засідання очолив Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.ї

Постійними членами Священного Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар Священного Синоду УПЦ, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Під час роботи засідання Священного Синоду розглядатимуться поточні питання з життя Церкви, будуть заслухані звіти Синодальних установ УПЦ МП.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/78080/

Следующая новость
Предыдущая новость

Продажа биокаминов, сделанных в Украине Обезболивающие средства Goochie Онлайн игры для мальчиков В Славянске готовится 10-я школа миссионеров-прифронтовиков Казино Поинт Лото для азартных онлайн игр на сайте tankionlinehackclub.com

Публикации