У Києві Спільнота святого Егідія організувала молитву і обід для бідних

19.11.2019 0:10 0

Молитву у Києві з нагоди Дня бідних 17 листопада очолив єпископ РКЦ в Україні Олександр Язловецький. Участь у ній взяла Спільнота святого Егідія з друзями бідними. Молитва відбулася в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського.

На святковому обіді зібрались більше ста бідних: друзів з вулиці, з будинків престарілих, люди з інвалідністю. Разом за столами сиділи члени спільноти і багато помічників, що вирішили присвятити свій час молитві і бідним людям.

Нагадаємо, у День бідних Папа Франциск сказав: «Як же прекрасно буде, коли бідні займатимуть в нашому серці таке саме місце, яке мають у Божому серці! Перебуваючи з бідними, служачи бідним, вчимося смаків Ісуса, розуміємо, що залишається, а що проминає».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/77849/

Следующая новость
Предыдущая новость

Любовная магия и привороты Сибирского мага Качественные детали для аппаратов УЗИ от производителя Примите оправданное решение на счет решебников Протестанты реализовали в Славянске социально-евангельский проект «Сильное поколение» У парламенті запропонували починати пленарні засідання з молитви "Отче наш"

Публикации