У Києві розпочалася урочиста Хода матерів

12.05.2019 13:01 0

У Києві розпочалася урочиста Хода матерів

У центрі Києва розпочалась щорічна урочиста Хода матерів, мета якої привернути увагу суспільства до проблем матерів загиблих воїнів АТО/ООС, багатодітних, матерів з онкохворими дітьми.

Як повідомляє Укрінформ, у заході беруть участь близько 300 осіб, більшість з них — це матері загиблих воїнів, які несуть портрети. Всі бажаючі можуть підписати листівки "Кілька теплих слів мамі героя".

Учасники ходи почали збиратися о 9 ранку на Михайлівський площі, запалювали лампадки біля стіни пам'яті, матері загиблих залишали імена синів на 15- метровому прапорі, який планується розгорнути і пронести до Володимирського собору. На площі виступає військовий оркестр. Учасники, почесні гості та організатори вшанували загиблих героїв АТО/ООС, розгорнули Прапор Пам’яті, а також поклали квіти до «Народної Стіни Пам’яті».

Наразі хода вирушила від Михайлівської площі по вулиці Володимирській та бульвару Тараса Шевченка до Свято-Володимирського кафедрального патріаршого собору, де відбудеться Богослужіння за участі почесного Патріарха Філарета.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/75748/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественная и надежная трубопроводная арматура Техническое обследование зданий и сооружений Доставка цветов в Киеве круглосуточно Варенье из лепестков чайной розы В Одессе выступит христианская группа "NLM" из Амстердама

Публикации