У Києві розпочав роботу Синод УПЦ МП

04.04.2019 4:50 3

У Києві розпочав роботу Синод УПЦ МП

У Києво-Печерській Лаврі сьогодні, 3 квітня, розпочалося перше у 2019 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви Московського Патріархату, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Засідання очолює Митрополит Онуфрій. Постійними членами Священного Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар Священного Синоду УПЦ МП, керуючий справами УПЦ МП митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; тимчасові члени Синоду: митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій; архієпископ Бердянський і Приморський Єфрем; єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Під час роботи засідання Священного Синоду УПЦ МП будуть розглянуті поточні питання з життя Церкви, а також питання, пов’язані з викликами, які постають перед Церквою.

Перед початком засідання архиєреї помолилися в храмі Миколая Чудотворця в резиденції Предстоятеля УПЦ МП на території Києво-Печерської Лаври.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/75296/

Следующая новость
Предыдущая новость

Доступные ритуальные услуги в Николаев Пещеры Киево-Печерской лавры находятся в зоне риска Мужские кожаные сумки – удобство и стиль Рестораны Бразильской кухни в Киеве Как и где можно получить деньги в долг

Публикации