У Києві розпочався розширений Архиєрейський Собор за участю всього єпископату УПЦ

15.12.2019 10:31 42

У Києві розпочався розширений Архиєрейський Собор за участю всього єпископату УПЦ

ПЦУ 15 грудня відзначатиме річницю Собору, який рік тому утвердив церковне єднання трьох гілок українського православ’я у Православній Церкві України.

Сьогодні, 14 грудня 2019 року, у Києві відбувається розширений Архиєрейський Собор за участю всього єпископату Української Православної Церкви.

Собор розпочав свою роботу о 9:30.

О 13:00 пройде урочистий молебень у Святій Софії, а також Всенічне чування (16:45) у кафедральному храмі ПЦУ – Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Підхід до преси відбудеться після завершення засідання Архиєрейського Собору в митрополичому будинку на території Святої Софії Київської. Орієнтовний час у – 12:45.

Нагадаємо, рік тому на Соборі було прийнято Статут єдиної Помісної Церкви та обрано її Предстоятеля – Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Сьогодні ПЦУ об’єднує 7 тисяч парафій, 77 монастирів, 47 єпархій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/78172/

Следующая новость
Предыдущая новость

Водка Finlandia в тетрапаках: история бренда, интересные факты и лучшие предложения для покупки Лучшие и новые автоматы в казино Вулкан Защитные пленки в Vibroplus Стартовала регистрация на международный форум «Реформация массовых коммуникаций» в Киеве Икона стиля суб культуры Fred Perry

Публикации