У Києві пройшов семінар духовного лідера столичних саєнтологів

11.04.2018 13:53 0

У Києві пройшов семінар духовного лідера столичних саєнтологів

Слід зазначити, що у саєнтології священиком може бути як чоловік, так і жінка. Вона може бути духовним лідером.
Оксана Шишовська розкривала тему на семінарі. У саєнтології етика визначається як «розумність у виживанні» і саме рівень етичності визначає рівень виживання. Поняття «виживання» у саєнтологів теж не сприймається як просте продовження існування, а як те, що виживати можна більш (краща іжа, краще медичне обслуговування, умови життя) або менш добре, в залежності від того, наскільки етичною є поведінка. Однак у людини завжди є простір для досягнення більш високих рівнів, зазначалося на семінарі.
Наголошувалося, що засновник саєнтології філософ і гуманіст Л. Рон Хаббард назвав це станами існування, а також відкрив технологію, завдяки якій ці стани крок за кроком можуть бути поліпшені. Таким чином, на думку саєнтологів, етика стала стрімкою силою, спрямованою на добро і яку можна застосувати у всіх областях життя. При цьому вони посилаються на вислів Л. Рон Хаббарда: «У нас є засоби позбавити людей від страждань. І вони доступні кожному».
На семінарі було наведено багато прикладів і порад, які випливають з того, що "Саєнтологія це прикладна філософія".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественный ремонт холодильников в Черкассах Лечение наркомании в Одессе Вебинары, конференции и интенсивы для учителей на одном сайте Качественная и надежная трубопроводная арматура Виртуальные развлечения с денежными призами победителям

Публикации