У Києві проведуть семінар з фандрейзингу для неприбуткових релігійних організацій

17.08.2018 18:13 3

У Києві проведуть семінар з фандрейзингу для неприбуткових релігійних організацій

Під час заходу будуть порушені теоретичні та практичні питання стосовно фандрейзингу, зокрема:
- фандрейзинг як френдрейзинг;
- планування та проведення кампанії зі збору коштів, основні помилки;
- відмінності в українському та західному підходах до фандрейзингу,
- інструменти пошуку підтримки для церковних проектів або проектів faith-based неприбуткових організацій;
Головні спікери воркшопу - Євген Шаталов, який займав посаду директора з розвитку ГО “ССХ Україна” 7 років, магістр богослов’я (Левенський університет, Бельгія), та Юлія Ніколайчук, виконавчий директор “ССХ Україна”.
Відвідати воркшоп запрошуються керівники та менеджери релігійних (faith-based) та нерелігійних неприбуткових організацій; священнослужителі, які керують неприбутковими проектами; студенти-християни, випускники ВНЗ й усі, кому цікава тематика залучення донорських коштів для діяльності локальних НУО.
Місце проведення: конференц-центр на вул. Малевича, 86-О (5 хв. від м. Либідська). Час: з 19.00 до 21.00.
Вартість участі у івенті: 250 грн за умов попередньої реєстрації та 300 грн в день події (оплата на місці). Коротка реєстраційна форма знаходиться за цим лінком.
Додаткова інформація доступна на сторінці івенту у Facebook або офіційній сторінці “ССХ Україна”.
Контактна особа: Олексій Гордєєв, 096 951 91 28, gordyeyev.oleksiy@gmail.com
Фандрейзинг — процес залучення грошових коштів та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо), які організація не може забезпечити самостійно та які є необхідними для реалізації певного проекту або своєї діяльності в цілому.
“ССХ Україна” — українська неприбуткова міжконфесійна організація. Основна мета діяльності — пропозиція українському студентству ключових положень Євангелії та християнського світогляду, а також допомога студентам-християнам у інтеграції своїх релігійних переконань у академічному світі та використанні біблійних принципів у повсякденному житті.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Сайт новых русских и актуальных трейлеров Как выбрать надежное такси в Киеве Программа 1С Христианские иконы по доступным ценам Печать футболок на заказ

Публикации