У Києві презентують український переклад книги Дитриха Бонгеффера "Спротив і Покора. Листи і нотатки з-за ґрат"

23.08.2018 14:56 0

У Києві презентують український переклад книги Дитриха Бонгеффера

«Спротив і покора» — це найповніша на сьогодні збірка листів, нотаток, поезій, проповідей і роздумів, написаних упродовж 1943-1945 років у берлінській в’язниці Теґель німецьким лютеранським пастором Дитрихом Бонгеффером. Ці тексти стали свідченням духовної перемоги над людиноненависницьким політичним режимом і зробили Бонгеффера відомим широкій читацькій аудиторії. Тексти мали вибуховий ефект завдяки новаторським і вельми радикальним поглядам на християнство та унікальному досвіду незламної віри перед лицем надзвичайних життєвих випробувань, непевності та сумнівів.
Ідеї Бонгеффера, його мужня постава борця проти тиранії і трагічна загибель в концтаборі навесні 1945 року за участь у змові проти Гітлера надали книзі статус одного з найвидатніших і найвпливовіших теологічних творів ХХ століття.
Книга залишається актуальною не лише для теологів, релігієзнавців, філософів і культурологів, а й для всіх, хто цікавиться новітньою історією і культурою, шляхами християнства в сучасному світі.
Книгу презентують представник видавництва "Дух і літера" Олексій Сігов і теолог Анатолій Денисенко.
Ведучий заходу — Юрий Лифансе, представник Спільнота святого Егідія.
Початок події о 18:30. Адреса: Хрещатик, 15, Спільнота святого Егідія (Comunità di Sant'Egidio).
Придбати книгу можна на сайті видавництва.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальная одежда Bad Boy Модули Opencart Плагины Шаблоны для вашего сайта Аудиосказки для вашего малыша Примите оправданное решение на счет решебников «Грецький» храм у Ніжині знову відкрив двері для парафіян

Публикации