У Києві презентують український переклад книги Дитриха Бонгеффера "Спротив і Покора. Листи і нотатки з-за ґрат"

23.08.2018 14:56 0

У Києві презентують український переклад книги Дитриха Бонгеффера

«Спротив і покора» — це найповніша на сьогодні збірка листів, нотаток, поезій, проповідей і роздумів, написаних упродовж 1943-1945 років у берлінській в’язниці Теґель німецьким лютеранським пастором Дитрихом Бонгеффером. Ці тексти стали свідченням духовної перемоги над людиноненависницьким політичним режимом і зробили Бонгеффера відомим широкій читацькій аудиторії. Тексти мали вибуховий ефект завдяки новаторським і вельми радикальним поглядам на християнство та унікальному досвіду незламної віри перед лицем надзвичайних життєвих випробувань, непевності та сумнівів.
Ідеї Бонгеффера, його мужня постава борця проти тиранії і трагічна загибель в концтаборі навесні 1945 року за участь у змові проти Гітлера надали книзі статус одного з найвидатніших і найвпливовіших теологічних творів ХХ століття.
Книга залишається актуальною не лише для теологів, релігієзнавців, філософів і культурологів, а й для всіх, хто цікавиться новітньою історією і культурою, шляхами християнства в сучасному світі.
Книгу презентують представник видавництва "Дух і літера" Олексій Сігов і теолог Анатолій Денисенко.
Ведучий заходу — Юрий Лифансе, представник Спільнота святого Егідія.
Початок події о 18:30. Адреса: Хрещатик, 15, Спільнота святого Егідія (Comunità di Sant'Egidio).
Придбати книгу можна на сайті видавництва.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Виды отчетов по практике: студентам на заметку Как организовать детский праздник – руководство к действию Балкон под ключ, выгоды строительства такого балкона Отдых на Мальдивских островах Складний портативний зарядний пристрій

Публикации