У Києві презентують українське видання книжки “Молитва за владу” Генрі Абрамсона

18.12.2017 22:11 12

У Києві презентують українське видання книжки “Молитва за владу” Генрі Абрамсона

Учасники заходу: Леонід Фінберґ, Тетяна Батанова, Олександр Зінченко.
Тема, яку освітлює автор у виданні і на сьогоднішній день залишається малодослідженою. Після краху Російської імперії українці та євреї, подолавши взаємні протиріччя, разом працювали над створенням Міністерства єврейських справ у рамках нової Української держави. Цей сміливий експеримент тривав зовсім недовго – допоки існувала сама незалежна Українська Народна Республіка. Генрі Абрамсон досліджує цей складний період українсько-єврейської історії, показує, як складалися міжетнічні стосунки за часів різних українських урядів. Особливу увагу приділено постаті Симона Петлюри і його ставленню до євреїв.
Генрі Абрамсон - дослідник українсько-єврейських стосунків, історії антисемітських зображень, історією ортодоксального юдаїзму, Талмуду і Гаскали. Автор шести книг, викладав у Гарвадському, Корнелльському, Оксфордському та Єврейському (Єрусалим) університетах. З 2006 року професор і декан Південного коледжу Тюро (Флорида, США).
Це видання для тих, хто цікавиться добою Української революції і міжетнічними стосунками. Книга підготовлена Центром юдаїки (Центр досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства, Київ).

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Онлайн кредиты на любые нужды украинцев Где заказать печать открыток? Лучшие автоматы современности только в казино Вулкан 777 Американский сорт кофе Magnum: для истинных ценителей Основные преимущества проверки на полиграфе

Публикации