У Києві на території монастиря РПЦЗ (В-В) знайшли закривавлений труп співробітника АП

14.03.2019 14:03 6

У Києві на території монастиря РПЦЗ (В-В) знайшли закривавлений труп співробітника АП

Закривавлений труп чоловіка виявили вранці 14 березня біля входу в соборний храм Свято-Іоанівського чоловічого монастиря РПЦЗ (В-В) на вулиці Багговутівській у Києві. Тіло помітив охоронець будівництва, який повертався з нічної зміни. Він одразу викликав поліцейських і "швидку допомогу".

Лікарі констатували смерть чоловіка. Про це повідомив "Інформатор".

Страшну знахідку виявили близько 6:50. Патрульні, які прибули на місце події, помітили на землі криваві сліди, які вели прямо до трупа. На вигляд загиблому було близько 40-45 років. За словами медиків, у нього розбита голова, а руки повністю почервоніли від крові. Чоловік впав біля паркану будівництва, під сухостоєм, прямо навпроти входу до церкви.

Поліцейські відгородили місце події і викликали слідчо-оперативну групу. Правоохоронці опитали будівельників. За словами робітників, близько п'ятої ранку на територію приїжджала бетономішалка і тоді трупа ще не було.

Через кілька годин після виявлення тіла в ЗМІ з'явилася інформація про те, що загиблим виявився співробітник Адміністрації Президента України Олександр Бухтатий.

Бухтатий.jpg

Власні джерела в правоохоронних органах підтвердили Інформатору, що тіло належало Олександру Бухтатому. Чоловік 1973 року народження був головним консультантом Головного департаменту інформаційної політики АПУ.

Особу загиблого підтвердив і Директор Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко. Він повідомив, що на даний момент правоохоронці проводять слідчі дії, але на тілі є ознаки насильницької смерті.

Настоятелем Свято-Іоанновского монастиря є найбільш впливовий єпископ РПЦЗ (В-В) Алексій (Пергаменцев), повідомляє Портал "Credo.Press". У монастирі також служить його вікарій - єпископ Тихон (всього до складу РПЦЗ (В-В) входить 5 єпископів). Єпископ Алексій "опікується" деякими представниками кримінального світу, має доступ у місця позбавлення волі. На території монастиря, де вже багато років триває велике будівництво, проживає і працює кілька осіб з тюремним минулим.

РПЦЗ (В-В) є одним з "осколків" історичної Російської Православної Церкви Закордоном (РПЦЗ), що не визнали підпорядкування її керівництва Московській Патріархії. Після смерті першоєрарха РПЦЗ (В) Митрополита Віталія (Устинова) в 2006 році її очолює архиєпископ Володимир (Целищев), який постійно проживає в США. На території України РПЦЗ (В-В) має 5 громад, парафії цієї Церкви також діють в Росії, США і Канаді.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/75059/

Следующая новость
Предыдущая новость

Двухъярусные кровати для детей на любой вкус и бюджет от производителя МРТ коленного сустава в центре Нейромед Если хотите увидеть рай на земле – поезжайте на остров Бали Большой выбор утюгов с автоотключением Где купить бутсы в Киеве?

Публикации