У Києві на виставці представлені прижиттєві видання Мартіна Лютера

05.10.2017 22:54 6

У Києві на виставці представлені прижиттєві видання Мартіна Лютера

У відділі стародруків та рідкісних видань Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відкрито книжкову виставку, приурочену до 500-річчя протестантизму в Європі. Виставка експонуватиметься впродовж двох місяців за адресою: вул. Володимирська, 62.

За повідомленням сайту r500.ua, в експозиції представлено низку прижиттєвих видань Мартіна Лютера, його соратників та опонентів, що відображають перипетії утвердження Реформації в Німеччині та демонструють пов’язаний з нею видавничий бум.

До уваги відвідувачів представлено ключові праці великого реформатора, що складають «велике реформаторське писання», а також твори сучасників Лютера, завдяки яким стало можливе загальноєвропейське поширення реформаційних ідей. Серед іншого відвідувачі зможуть ознайомитися з першими зображеннями М. Лютера і Ф. Меланхтона та цікавими гравюрами-карикатурами на реформаторів у стародруках, розглянути рідкісні видання «Біблії Лютера».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/68490/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальные памятники в Запорожье: как подобрать дизайн надгробья для умершего близкого Трубы и трубные комплектующие отличного качества от компании ООО «ГК Феррит» Только в казино Олигарх автоматы работают на вас! Адвентисты доставили в зону АТО более 12 тысяч литров питьевой воды Лечение наркомании в Киеве

Публикации