У Києві з нагоди міжнародного дня хіджаба відбувся флешмоб дівчат-мусульманок

02.02.2018 15:28 12

У Києві з нагоди міжнародного дня хіджаба відбувся флешмоб дівчат-мусульманок

Флешмоб дівчат-мусульманок "Я люблю свій хіджаб" відбувся 1 лютого у Києві з нагоди міжнародного дня хіджаба. Учасниці акції кажуть, що вирішили порадувати перехожих яскравими фарбами у холодний зимовий день.

Організаторки акції кажуть, що у такий спосіб хочуть розвінчати міфи про жінку у хустці. Сучасній жінці, яка хоче бути успішною на роботі і у сім’ї, варто привертати увагу до свого розуму та душевних якостей, а не зовнішніх принад, каже президент Всеукраїнської асоціації мусульманок Катерина Юрченко.
Хіджаб - це традиційний жіночий одяг в ісламі, що має вкривати тіло і голову. Цього вимагає релігія, а в деяких мусульманських країнах - і закон.
До слова, у деяких мусульманських країнах час від часу відбуваються акції протесту проти обов’язкового носіння хіджаба, нікаба, якій закриває і лице жінки, і іншого подібного одягу. Наприклад, такі акції в Ірані, за повідомленнями британського мовника ВВС, відбуваються з грудня 2017-го року. Першу за 40 років таку акцію у Тегерані провела 27 грудня Віда Мовахед, мати півторарічної доньки, яка публічно зняла хустку і розмахувала нею, як прапором, за що була затримана поліцією, потім відпущена насвободу і знову затримана – повідомляє інформаційна служба ББВ.
Українські мусульманки одягають хіджаби не тому, що їх хтось контролює, говорить представниця українських мусульманок Юлія Бурнацева.

Дівчата у хіджабах роздали перехожим жінкам квіти та магніти із написами "Бути доброю – красиво! Робити добро – це так красиво!" Про це інформує Українське радіо.

Читайте також: У Києві день хіджабу став святом християнсько-ісламської дружби

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/islam/69949/

Следующая новость
Предыдущая новость

Удобные и теплые зимние куртки для мужчин Лучший вид заработка, это онлайн казино Нетгейм с бесплатными фриспинами Занимайтесь спортом в кроссовках Аир Форсы Молоді греко-католики Вінниці склали обітницю дотримання дошлюбної чистоти «Папа для України» відправляє 86 дітей із зони АТО на відпочинок у Хорватію

Публикации