У Києві з'явиться 120-тонний «Дзвін миру та єдності» з уламків військової техніки АТО

15.12.2017 19:43 21

У Києві з'явиться 120-тонний «Дзвін миру та єдності» з уламків військової техніки АТО

«На полях бойових дій залишаються останки техніки, яка воювала, в якій гинули люди. Частіше всього це все потім переплавляється на металобрухт і робиться нова зброя. Але я хочу зробити з цієї зброї храм, який змінює ставлення до тієї техніки і зброї. Це – надія на майбутнє і надія на життя», – розповів автор та скульптор проекту Богдан Мазур під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.
«Ідея – створити дзвін, який пролунає на весь світ і скаже, що ми стоїмо, ми утримуємо наші позиції, і ми нікуди не підемо. Війна триває. Мені б хотілося, щоб цей пам’ятний знак був символом правди, про яку я казала. Це – сторінка новітньої історії країни», – зазначила ідеолог та співавтор проекту Оксана Бєльська, учасниця бойових дій.
На сьогодні автори проекту розглядають декілька локацій, де можна розмістити Меморіальний дзвін. Серед них – ВДНГ, а також центральна частина Києва, щоб було легкодоступним для учасників АТО та їхніх сімей, пояснив керівник проекту Олександр Куклишин, голова ГО «Зелена Смуга». Він розповів, що, за останніми підрахунками, вага меморіального дзвону складатиме понад 120 тонн.
Автори проекту виносять концепцію пам’ятника на відкрите обговорення громадськості. Долучитися до обговорення можна на офіційній веб-сторінці ГО «Зелена Смуга».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Між духовенством та районною владою Рівненщини відбувся благодійний футбольний матч Газорегуляторный пункт от компании EKOIN Что нужно сделать перед началом новых отношений Вячеслав Кантор - современный общественный деятель Профессиональные средства для волос и тела

Публикации