У Києві з'явиться 120-тонний «Дзвін миру та єдності» з уламків військової техніки АТО

16.12.2017 15:14 6

У Києві з'явиться 120-тонний «Дзвін миру та єдності» з уламків військової техніки АТО

Активісти ГО «Зелена Смуга» презентували у Києві проект «Дзвін миру та єдності». Основна ідея – виготовлення меморіального дзвону з уламків військової техніки та зібраних в зоні АТО куль, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на І-pro.kiev.ua.

«На полях бойових дій залишаються останки техніки, яка воювала, в якій гинули люди. Частіше всього це все потім переплавляється на металобрухт і робиться нова зброя. Але я хочу зробити з цієї зброї храм, який змінює ставлення до тієї техніки і зброї. Це – надія на майбутнє і надія на життя», – розповів автор та скульптор проекту Богдан Мазур під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.
«Ідея – створити дзвін, який пролунає на весь світ і скаже, що ми стоїмо, ми утримуємо наші позиції, і ми нікуди не підемо. Війна триває. Мені б хотілося, щоб цей пам’ятний знак був символом правди, про яку я казала. Це – сторінка новітньої історії країни», – зазначила ідеолог та співавтор проекту Оксана Бєльська, учасниця бойових дій.
На сьогодні автори проекту розглядають декілька локацій, де можна розмістити Меморіальний дзвін. Серед них – ВДНГ, а також центральна частина Києва, щоб було легкодоступним для учасників АТО та їхніх сімей, пояснив керівник проекту Олександр Куклишин, голова ГО «Зелена Смуга». Він розповів, що, за останніми підрахунками, вага меморіального дзвону складатиме понад 120 тонн.
Автори проекту виносять концепцію пам’ятника на відкрите обговорення громадськості. Долучитися до обговорення можна на офіційній веб-сторінці ГО «Зелена Смуга».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/69404/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сайт новых русских и актуальных трейлеров Переваги теплових насосів Оздоровление в прикарпатской Сходнице: отели и санатории курорта Большой выбор тактического снаряжения отечественных и иностранных производителей Лактацид – как применять гель для интимной гигиены - советы от Filzor.ru

Публикации