У Києві засідає Синод УПЦ (МП)

13.11.2018 13:23 12

У Києві засідає Синод УПЦ (МП)

13 листопада 2018 року в резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври розпочалося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Засідання очолює Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Постійними членами Священного Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар Священного Синоду УПЦ, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; тимчасові члени Синоду: митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій; архієпископ Бердянський і Приморський Єфрем; єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Як йдеться у повідомленні, під час роботи чергового засідання Священного Синоду УПЦ буде розглянуто поточні питання з життя Церкви.

З журналами Синоду можна буде ознайомитися пізніше.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/73471/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучший восточный сериал 2017 «Мехрамис»: смотреть онлайн в хорошем качестве У Сімферополі протестують проти приватного будівництва на місці палацу калги-султана XV–XVI ст. Лечение наркомании - что это такое? Адвентисти готують наукову конференцію «Журналістика, медіа служіння і медіаосвіта» Еладська та Українська Церкви влаштували відпочинок дітям із зони АТО

Публикации