У Києві завершився індійський фестиваль з "парадом древніх богів"

09.08.2017 20:42 3

У Києві завершився індійський фестиваль з

З 3 по 7 серпня в Києві на Трухановому острові в рамках фестивалю Vedalife розгорнулось маленьке індійське містечко. Девіз фестивалю - "Віддавати вище, ніж брати": тут дарують один одному подарунки і щедро пригощають гостей, повідомляє "Релігія в Україні".

Серед активностей фестивалю були зустрічі з духовними вчителями, йога-марафони на березі Дніпра, прогулянка і свято на теплоходах із зірковими гостями фестивалю, кулінарні майстер-класи та лекції щодо здорового харчування.

А також "парад стародавніх індійських богів", участь у справжньому ведичномувесіллі, танцювальні майстер-класи та навчання азам аюрведи, астрології і психології. Гостей також навчали грати на екзотичних інструментах.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Архімандрит УАПЦ повернувся в УПЦ (МП) Достойная старость в специализированном пансионате В УАПЦ кажуть, що продали не монастир, а лише частину комплексу Червоногородського замку В УАПЦ нова криза: Буковинська єпархія припинила поминання предстоятеля В Киеве завершается индийский фестиваль с "парадом древних богов"

Публикации