У Києві відкриють виставку про найменшу етнорелігійну групу Польщі — польських татар-мусульман

20.03.2018 16:53 9

У Києві відкриють виставку про найменшу етнорелігійну групу Польщі — польських татар-мусульман

Ця виставка є спільною ініціативою Міністерства закордонних справ Республіки Польща, Мусульманського релігійного товариства в Республіці Польща та Підляського музею у Білостоці. «Традиції і сучасність татар-польських мусульман» презентують Польщу через її історичне багатство, етнічну та релігійну багатогранність.
В урочистому відкритті візьмуть участь співавторка виставки, керівник історичного музею в Білостоці Люцина Лєсіш та представник кримськотатарської меншини Польщі Недім Усейнов.
20 стендів ознайомлять відвідувачів з історією осілості татар на польських землях, їхньою участю у діяльності польського війська, релігією, важливими татарськими звичаями і традиціями, а також з сучасним життям польських мусульман.
В експозиції представлено світлини важливих історичних постатей, є фото із зустрічей представників татарської спільноті з очільниками Польщі. Також можна буде побачити, як виглядають хамаїли, тобто татарські молитовні книги, подивитися на пам’ятки архітектури — дерев’яні мечеті у селах Богоніки і Крушиняни, дізнатися, якими є традиційні страви.
Виставка працюватиме до 6 квітня 2018 року.
Відкриття заходу заплановане на 18:00, а після завершення офіційної церемонії передбачено традиційне кримськотатарське частування під звуки національних музичних мотивів.
Адреса: м. Київ, вул. Омеляновича-Павленка, 9. Вхід вільний.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Высококачественные и надежные вызывные панели Партнерская деятельность, предложенная в казино Вулкан Евроазиатский Еврейский Конгресс, учрежденный Украиной, Казахстаном и РФ, «ушел в прошлое» Врезные замки - высокое качество и доступные цены Комплексный подход к решению проблем со здоровьем

Публикации