У Києві відбулися «Гаївки на Софіївській», започатковані УГКЦ

12.04.2018 12:23 3

У Києві відбулися «Гаївки на Софіївській», започатковані УГКЦ

Відтак щороку жителі та гості Києва зустрічаються в центрі столиці, щоб у Пасхальну неділю ділитися радісною звісткою про Воскресіння Христове.
Як і в минулі роки на гаївках був владика Йосиф (Мілян), єпископ-помічник Київської архієпархії. У своєму слові він зазначив, що одним із важливих елементів переживання Великодня є християнські українські традиції, зокрема гаївки.
«Це прояв людської радості, захоплення від того, що з нами Бог і Він воскрешає нашу людську природу. Він перемагає наш гріх, наші сірі й темні дні. Тією перемогою ми радіємо, як весняним сонцем, як теплом, як надією на майбутнє тепле літо. Бо в усьому, у душі, серці та Церкві, світі, на небі й на землі – воскреслий Спаситель. З нами Бог!» - наголосив єпископ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Оздоровление в прикарпатской Сходнице: отели и санатории курорта Сім’ї учасників АТО пройшли реабілітацію в монастирі УГКЦ Президент Украины поручил подготовиться к 1030-летию крещения Руси У мужчин бывает климакс? Лучшие лицензионные игровые автоматы с казино Вулкан

Публикации