У Києві відбудеться ІV Конгрес молодих дослідників релігії

14.09.2017 16:28 3

У Києві відбудеться ІV Конгрес молодих дослідників релігії

Мета конгресу - розвивати спільне міждисциплінарне поле для обговорення місця та ролі релігії в сучасній культурі, налагодити контакти та поглибити існуючі зв’язки між дослідниками релігії різних інституцій України та інших держав через обговорення актуальних проблем присутності релігії в сучасних формах культури.
Передбачається обговорення наступних тем:
- конфесійна ідентичність і міжконфесійний/міжрелігійний діалог;
- релігійна освіта в сучасній Україні;
- релігійні маркери в сучасній культурі споживання;
- релігія та сучасна правова культура;
- релігійні мас-медіа та репрезентація релігії у світській медіа-культурі;
- релігійна складова сучасної літератури, образотворчого мистецтва, кінематографу та музики;
- сакральна топографія, релігійний туризм та паломництво, міграція;
- Іван Франко як дослідник світових релігій.
У межах роботи Конгресу передбачається проведення круглих столів і панелей. З приводу організації тематичної панелі можна звертатися до організаторів.
До участі запрошуються дослідники релігії (науковці, викладачі, аспіранти, студенти з України та з інших держав), які працюють у сфері релігієзнавства, культурології, політології, соціології, соціальної комунікації, мистецтвознавства та інших соціогуманітарних дисциплін.
Подробіці (066) 27-45-610, halikoffr@gmail з зазначенням теми листа «Релігія в сучасній культурі. Конгрес 2017». Останній термін подання заявок – 1 жовтня 2017 року.

Фото Facebook

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Морское крюинговое агенство для успешного трудоустройства Счастливый билет Параллельная реальность. Из жизни манекенов Подача одного из самых популярных казино «Грецький» храм у Ніжині знову відкрив двері для парафіян

Публикации