У Києві відбудеться ІV Конгрес молодих дослідників релігії

14.09.2017 16:28 6

У Києві відбудеться ІV Конгрес молодих дослідників релігії

Мета конгресу - розвивати спільне міждисциплінарне поле для обговорення місця та ролі релігії в сучасній культурі, налагодити контакти та поглибити існуючі зв’язки між дослідниками релігії різних інституцій України та інших держав через обговорення актуальних проблем присутності релігії в сучасних формах культури.
Передбачається обговорення наступних тем:
- конфесійна ідентичність і міжконфесійний/міжрелігійний діалог;
- релігійна освіта в сучасній Україні;
- релігійні маркери в сучасній культурі споживання;
- релігія та сучасна правова культура;
- релігійні мас-медіа та репрезентація релігії у світській медіа-культурі;
- релігійна складова сучасної літератури, образотворчого мистецтва, кінематографу та музики;
- сакральна топографія, релігійний туризм та паломництво, міграція;
- Іван Франко як дослідник світових релігій.
У межах роботи Конгресу передбачається проведення круглих столів і панелей. З приводу організації тематичної панелі можна звертатися до організаторів.
До участі запрошуються дослідники релігії (науковці, викладачі, аспіранти, студенти з України та з інших держав), які працюють у сфері релігієзнавства, культурології, політології, соціології, соціальної комунікації, мистецтвознавства та інших соціогуманітарних дисциплін.
Подробіці (066) 27-45-610, halikoffr@gmail з зазначенням теми листа «Релігія в сучасній культурі. Конгрес 2017». Останній термін подання заявок – 1 жовтня 2017 року.

Фото Facebook

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Виртуальные развлечения с денежными призами победителям Золотые крестики в Украине со скидкой Как правильно выбрать оружейный сейф? Как купить кондиционер и не ошибиться с выбором Лечение наркомании в Тернополе

Публикации