У Києві відбудеться ІI Міжнародний конгрес сходознавства

26.11.2018 18:01 9

У Києві відбудеться ІI Міжнародний конгрес сходознавства

Планується участь понад двох десятків доповідачів. У програмі — виступи арабістів, тюркологів і політологів з України, Польщі (Варшавський і Лодзький університети), Туреччини (Стамбульський та Башкентський університети), Литви (Вільнюський університет), Румунії (Національний університет політичних студій) та інших країн. Працюватимуть секції «Сходознавче джерелознавство та історіографія», «Формування регіональних та етнокультурних ідентичностей населення Криму та Надазов’я», «Іслам та соціокультурні процеси в Чорноморсько-каспійському регіоні».
Конгрес покликаний визначити роль, яку сходознавчі дослідження відіграють для розуміння історичних і сучасних процесів у Східній Європі й прикордонних регіонах.
Початок — о 10.00 у конференц-залі ТНУ ім. В. І. Вернадського (м. Київ, вул. Івана Кудрі, 33).

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Для надлежащего уровня обслуживания покупателя необходимо современное оборудование Быстрая, безопасная и качественная химчистка ковров Близкий к РПЦ телеканал «Царьград» начал кампанию в поддержку создания «Малороссии» Лучший способ получения прибыли за веселье в Azino777 Потрясающие видеослоты от лучших гейм-разработчиков!

Публикации