У Києві відбудеться найбільший у Європі міжнародний фестиваль йоги

24.07.2018 16:45 15

У Києві відбудеться найбільший у Європі міжнародний фестиваль йоги

"VEDALIFE" – це найбільший у Європі фестиваль йоги, який вже сім років збирає десятки тисяч гостей. Тут немає місця алкоголю, нікотину та наркотикам, зате пригощають кожного відвідувача, а гості можуть дарувати один одному подарунки. Девіз фестивалю - «Віддавати вище, ніж брати». Вхід вільний, а більшість подій безкоштовні.
Зокрема, заплановано 5 днів безкоштовної йоги від 30-ти викладачів з різних частин світу для дорослих та дітей, початківців та практикуючих, у повітрі та на землі. Буде представлено понад 20 видів практик: хатха, аштанга, універсальна, йога 23, ішвара, флай-йога, акройога, шакті, жіноча, йогатерапія, йога для схуднення та інші. Всього буде понад 220 годин йоги на різних майданчиках фестивалю, а також йога-марафони й майстер-класи на березі Дніпра.
В програмі заходу презентації, концерти, зустрічі з духовними лідерами та філософами.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Параллельная реальность. Из жизни манекенов Сім’ї учасників АТО пройшли реабілітацію в монастирі УГКЦ Получение кредита по выгодным условиям Новые схемы лечения вируса гепатита С дают отменные результаты и дарят надежду Игровой портал для избранных - слоты для настоящих победителей

Публикации