У Києві відбудеться Всеукраїнський форум сім’ї

04.03.2018 18:33 9

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум сім’ї

Громадський рух «Україна за сім’ю» за підтримки Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій та міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради «За духовність, моральність і здоров’я України» ініціюють проведення 14 березня 2018 року Всеукраїнського форуму сім’ї.

Мета Форуму – привернення уваги до проблем сім’ї та дітей в Україні, консолідація зусиль представників органів влади і громадськості – задля захисту цінностей української сім’ї та формування державної сімейної політики заснованої на українських традиційних цінностях.

До участі у Форумі запрошено членів уряду, парламентаріїв, науковців, журналістів, освітян, представників громадськості, місцевого самоврядування, Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій з усіх областей України.

У рамках Форуму відбуватимуться пленарні засідання та робота по тематичних секціях (освітні програми, потенціал церков у питанні захисту сімейних цінностей, праця в медіапросторі, громадська та політична робота, батьківство).

На Форумі буде прийнята Резолюція та представлений календарний план просімейних заходів на 2018 рік, пов’язаний з розвитком інституту сім’ї в Україні.

Початок Форуму о 10:00, реєстрація з 8:00 до 9:50, закінчення роботи – о 18:00, повідомляє прес-служба Київської архиєпархії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/conferences/70302/

Следующая новость
Предыдущая новость

Проточные фильтры высокого качества Мгновенное получение кредита в Украине Исламский культурный центр открыл в Харькове свою гимназию Где заказать печать открыток? Бесплатный англо-русский переводчик онлайн

Публикации