У Києві відбудеться акція на захист «скверу з їжаком» від забудови УПЦ (МП)

02.02.2018 13:26 21

У Києві відбудеться акція на захист «скверу з їжаком» від забудови УПЦ (МП)

У Києві в п’ятницю, 2 лютого, о 16:00 у сквері на вулиці Рейтарській, який відомий скульптурою "Їжачка в тумані", активісти збирають акцію, щоб перешкодити потенційному захопленню землі та незаконній забудові з боку УПЦ (Московського Патріархату).

Про це повідомляється у Facebook на сторінці "Акція на захист скверу з Їжачком", пише Україна молода.

"Друзі, в нас знову біда. Московський Патріархат вчергове намагається в незаконний спосіб захопити публічний простір в Києві. У скверику на вулиці Рейтарській, позаду улюбленої скульптури Їжачка встановлено хрест. Як ми знаємо на прикладі багатьох подібних захоплень, дуже швидко на місці хреста зростає капличка, потім вирубуються усі дерева", - ідеться в повідомленні організаторів.

Вони наголошують, що це акція протесту проти самозахоплень київських громадських просторів.

Нагадаємо, УПЦ (Московського Патріархату) без дозвідьних документів збудували "капличку" біля Десятинної церкви, за спробу підпалу якої арештували активістів Олексія Шемотюка і Олександра Горбаня. На їх підтримку 3 лютого організовують акцію "Свободу архітекторам".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/protests/69946/

Следующая новость
Предыдущая новость

Изготовление памятников из гранита в Запорожье На аукціоні продають богослужбове приміщення УПЦ Веселые приключения с Crazy Monkey на портале ArvadaCasino Бетономешалка - устройство и применение Удобный и практичный встраиваемый холодильник

Публикации