У Києві відбувся найбільший в Європі молитовний сніданок

30.05.2019 18:09 6

У Києві відбувся найбільший в Європі молитовний сніданок

У Києві в «Українському домі» 30 травня відбувся VIII Національний молитовний сніданок. У заході взяли участь глави українських Церков, народні депутати та представники ЄС і США. Національний сніданок України цьогоріч став найбільшим у Європі – в ньому взяли участь близько 1 тис. осіб. Про це інформує прес-служба ВСЦЄХБ.

Сніданок розпочався з хвилини мовчання за загиблими гірниками у Львівській області та захисниками України на Донбасі.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій наголосив на важливості об’єднання українців різних політичних поглядів, щоб ті молитися за Україну.

До загальної молитви «Отче наш» запросив Віталій Кривицький, єпископ Римо-Католицької Церкви, головуючий у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО).

Традиційно під час сніданку проходить благодійна акція. Цього року збирали кошти для придбання медобладнання для онкохворих дітей.

У Києві відбувся найбільший в Європі молитовний сніданок

Валерій Антонюк, голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів наголосив:

«До тих пір, поки ми молимося – Бог чує нас, до тих пір, доки ми відкриваємо наші серця – Він буде благословляти нас. Допоки ми молимося, Його рука буде простягнута над нашою країною».

Служитель завершив сніданок загальною молитвою «Отче наш».

Пастор закликав кожну Церкву молитися за владу і президента, який би сповідував біблійні цінності і керувався ними у розвитку країни.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/76000/

Следующая новость
Предыдущая новость

Скупка золота и антиквариата – профессиональная оценка экспертом Помощь адвоката в оспаривании отцовства В УГКЦ вперше відбувається літня школа лідерів мирянських спільнот і рухів Лучшая офисная мебель Изготовление любых видов наружной рекламы

Публикации