У Києві відбувся всеукраїнський саміт єврейської молоді

29.08.2017 9:30 9

У Києві відбувся всеукраїнський саміт єврейської молоді

Всеукраїнський саміт єврейської молоді, організований Українським союзом єврейських студентів (UUJS) за підтримки Ваада України, Україно-ізраїльського Інституту стратегічних досліджень ім. Голди Меїр та інших організацій, відбувся днями у Києві.

Мета саміту – залучення молоді до активної участі в житті єврейської громади України, повідомляє ВААД З привітанням до учасників саміту, а також з лекцією про проблеми та завдання сучасної єврейської громади, виступив співпрезидент Вааду України Йосип Зісельс.

«Єврейська громада, яка існує в Україні, є однією з найбільших у світі. Громада не має майбутнього, якщо вона не працює з молоддю, і якщо молодь не працює в громаді, не інтегрується в її інститути, взаємини, її життя, і природним шляхом не продовжує просувати єврейське життя в даній країні... Вам пощастило, тому що на вашу молодість припала дуже важлива частина історії України - її становлення як держави... Повірте, що далеко не в кожній країні, навіть цивілізованій, такий як країни Західної Європи або США, молодь вірить, що щось може змінити», – зазначив він.

На саміті обрали новий склад правління. Зокрема, новим президентом організації стала Ганна Вишнякова. Про це повідомляє УНІАН-релігії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/judaism/68062/

Следующая новость
Предыдущая новость

На берегу Киевского водохранилища пройдет христианский палаточный лагерь Мужские кожаные сумки – удобство и стиль Булгары в Татарстане Окупаційний "голова" Криму привітав кримського митрополита УПЦ з 25-річчям служіння У парламенті запропонували починати пленарні засідання з молитви "Отче наш"

Публикации