У Києві відбувся всеукраїнський саміт єврейської молоді

29.08.2017 9:30 15

У Києві відбувся всеукраїнський саміт єврейської молоді

Всеукраїнський саміт єврейської молоді, організований Українським союзом єврейських студентів (UUJS) за підтримки Ваада України, Україно-ізраїльського Інституту стратегічних досліджень ім. Голди Меїр та інших організацій, відбувся днями у Києві.

Мета саміту – залучення молоді до активної участі в житті єврейської громади України, повідомляє ВААД З привітанням до учасників саміту, а також з лекцією про проблеми та завдання сучасної єврейської громади, виступив співпрезидент Вааду України Йосип Зісельс.

«Єврейська громада, яка існує в Україні, є однією з найбільших у світі. Громада не має майбутнього, якщо вона не працює з молоддю, і якщо молодь не працює в громаді, не інтегрується в її інститути, взаємини, її життя, і природним шляхом не продовжує просувати єврейське життя в даній країні... Вам пощастило, тому що на вашу молодість припала дуже важлива частина історії України - її становлення як держави... Повірте, що далеко не в кожній країні, навіть цивілізованій, такий як країни Західної Європи або США, молодь вірить, що щось може змінити», – зазначив він.

На саміті обрали новий склад правління. Зокрема, новим президентом організації стала Ганна Вишнякова. Про це повідомляє УНІАН-релігії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/judaism/68062/

Следующая новость
Предыдущая новость

Развлечения, которые приносят реальную прибыль Современная криптовалюта простым языком Офісний переїзд: Інструкція з виживання в картонному хаосі Гадания онлайн стали реальностью Суд дозволив заочне розслідування щодо екс-міністра Захарченка у "церковній справі"

Публикации