У Києві встановили 11-метровий монумент Іллі Муромцю

02.08.2018 14:56 0

У Києві встановили 11-метровий монумент Іллі Муромцю

Прототипом для створення богатиря став український спортсмен Василь Вірастюк, а давньоукраїнського коня "списали" з Ратибора зі стайні парку "Київська Русь".
За словами творця пам'ятника, скульптора Володимира Журавля, основою для статуї стали два валуни вагою в 30 і 40 тонн, з ними висота пам'ятника складає 11 метрів. Сам кінний пам'ятник у висоту досягає сім метрів. Біля пам'ятника встановили зручні лавочки.
Крім самого пам'ятника, неподалік у парку облаштували алею, на якій встановили кілька великих копій артефактів часів Київської Русі, зокрема натільний хрест.
На відкритті був присутній мер столиці Віталій Кличко, який пообіцяв, що роботи в парку продовжаться і незабаром тут з'являться нові тематичні об'єкти.
Також в парку проходить свято, де всі бажаючі можуть подивитися, як ковалі в стародавні часи створювали зброю, а також повправлятися в опануванні шаблею і стрільби з луку.

Нагадаємо, що мощі святого Іллі з Мурома знаходяться у печерах Київської лаври.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Играть на лучшие игральных слотах на сайте игрового клуба Cyberpunc Джиу-джитсу как способ самозащиты Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением» Честность онлайн-казино — в лучшей версии рунета В Киевской обладминистрации открыта фотовыставка «Кое-что общее», разбивающая религиозные стереотипы

Публикации